Каталог продукции

***Ті громадяни, які в телефонній розмові намагються образити, принизити, демонструють агресію та персональну неприязнь, вживають нецензурну лексику, поводять себе агресивно, - будуть негайно заблоковані, а електронна пошта забанена назавжди.

Набираючи наші телефонні номери, Ви автоматично погоджуєтесь із нашою політикою поваги та ввічливості, дякуємо.

 

Відділ продажу:

Тел: + 38 044 384-27-80

Київстар + 38 068 945-70-10

Email: shop@mercury.com.ua

 

Mercury.com.ua - офіційний дилер підвісних човнових двигунів Mercury, запчастин та аксесуарів Меркури в Україні. Ми допоможемо підібрати підвісний двигун, забезпечимо прибання за дійсно вигідними цінами, поставимо двигун на офіційну гарантію та організуємо швидку та надійну доставку двигуна Меркурі в надійній міцній упаковці по Києву та в інші міста та села Україні, кваліфіковано підтримаємо власників придбаних у нас двигунів протягом експлуатації, а також запропонуємо різноманітний спектр подарунків, відповідно до Ваших побажань та потреб щодо експлуатації двигуна Меркурі.  

Більш ніж 15 років ми продаємо двигуни Меркурі на Україні та є одним з перших офіціних дилерів Меркурі в Україні з відповідним номерним сертифікатом.

А перевагами безпосередньо самих двигунів Меркурі є:

1) Максимальна швидкість та швидкий розгін

2) Це потужні двигуни, але їх легко обслуговувати

3) Ідеально підходять для відпочинку та рибальства

4) Корозійно стійки та безшумні

5) Надійна гарантія, постійна наявність запчастин та розхідних матеріалів Меркурі

Кожен двигун Меркурі це поєднання швидкості, потужності та найвищої якості. Підвісні двигуни Меркурі - лідери світової індустрії на воді та є переможцями майже у всіх швидкісних тестах та змаганнях на воді.